Увага!!! Ваш браузер може викликати помилку в роботі програми, рекомендуємо використовувати Google Chrome.
РусскийУкраїнська

Юрист не повинен витрачати час на складні розрахунки

 

On-line калькулятор ціни позову. Розрахунок інфляції (інфляційних збитків), 3% річних та штрафних санкцій (пені)

Необхідність розрахунків суми позову, підтримання його актуальності та правильності є однією із задач для юриста. Сервіс надає допомогу щодо розрахунку ціни позову відповідно до умов і правових підстав для розрахунку пені, інфляційних збитків. Розрахунки здійснюються відповідно до актуальних рекомендацій Верховного суду України (ВСУ), з урахування спеціальної позовної давності та давності для стягнення та нарахування. Застосовуються актуальні індекси та ставки НБУ.

Індекси інфляції та ставки Національного банку України постійно оновлюються.

Програма використовується з будь-якої точки, приєднаної до мережі Інтернет - з офісу або з дому. Сервіс не потрібно встановлювати на свій комп'ютер.

Скористатися сервісом можна безкоштовно. Програма стає доступною відразу. Отримання розгорнутого розрахунку можливо після реєстрації та активації користувача.

Програма враховує всі правові норми щодо відповідних розрахунків.

Розрахунки зберігаються в історії, виводяться в зручному форматі з зазначенням формул та правових норм, що використовувались для отримання результату.

Переглянути приклад розрахунку

Завантажити приклад розрахунку

Калькулятором вже скористалися 21958 користувачів і розрахували 123263 позовних вимог.

Середня оцінка роботи калькулятора 4,3 з 5, розрахована на підставі оцінок 255 користувачів.

Коментарі користувачів:

 • Спасибо Вам за очень хороший калькулятор, который значительно облегчает работу юриста.
  07.12.2011
 • Очень здорово сделали
  28.12.2011
 • Програма чудова "5"
  11.01.2012
 • Супер спасибо
  15.02.2012
 • Програма працює добре. Ще б зберігати документи у ворді, а так сепер.
  17.02.2012
 • Дуже гарна програма
  22.02.2012
 • Калькулятор - супер. Але є недолік: у договорах встановлюються різні терміни (дати) виконання зобов'язання, особливо коли мова йде про періодичні платежі, та різні терміни
  27.02.2012
 • класна прога
  28.02.2012
 • часто нужно посчитать пеню например 0,01 % за каждый день просрочки. а здесь только годовые %. все расчеты удобно выносить в приложения, не перегружая сам иск. Программа на твердую 4. спасибо.
  06.03.2012
 • Огромное Вам спасибо, за такой крайне необходимый сервис. Я уже несколько часов промучился, пока не попал к Вам. Все прекрасно и качественно, а главное быстро. Я всем буду советовать.
  12.03.2012
 • Спасибки, очень удобно) И не надо индексы искать постоянно
  04.04.2012
 • Блин, лучше день потрять, потом за пять минут долететь ... Готовое приложение к иску... Кучу времени экономит! СПАСИБО
  17.04.2012
 • 5 балів!!! Швидко та якісно.
  25.04.2012
 • программа хорошая, возможно, вы вскоре добавите альтернативное начисление пени на основании ч. 2 ст. 231 ХКУ (0,1 % за каждый день просрочки) и начисление штрафа по этой же статье - 7 % от суммы при просрочке больше 30 дней.
  14.06.2012
 • Добрый день! программа хорошая, но добавьте, пожалуйста опцию,что б можно было выбрать в каком формате сохранить документ
  14.06.2012
 • Большое СПАСИБО за Ваш сайт!!!!!!!!!!!
  22.06.2012
 • Програма чудова, але, на жаль, не працює розрахунок пені
  18.09.2012
 • Очень помогли! И очень быстро! СПАСИБО !!!
  24.09.2012
 • Чудово
  01.10.2012
 • 12 балів!!! Просто фантастика!!!
  04.10.2012
 • Дуже добре і зручно, але, якщор це можливо, бажано було б отримати текстовий файл. В мене рідер глючить...
  04.10.2012
 • Доброго дня. Хотілося б мати можливість завантажувати розрахунок у форматі .doc.
  05.10.2012
 • Спасибо разработчикам за то, что даже не сведущий человек может воспользоваться вашей программой.
  12.10.2012
 • спасибо за быстрый расчет пени и инфляционных! очень удобно рассчитывать по нескольким договорам и длящимся обязательствам. все индексы инфляции и ставки НБУ ничего не надо искать
  16.10.2012
 • Замечательная прога
  26.02.2013
 • Дякую за допомогу! 5 балів з пяти.
  26.02.2013
 • На протязі останніх 7-8 місяців у своїй роботі використовував Юрист не повинен витрачати час на складні розрахунки
  12.03.2013
 • Програмка дуже корисна, ставлю оцінку "5" Подобається, що вона працює ефективно, зменшує час на розрахунок, та є відразу посилання на статті ГК чи ЦКУ
  28.03.2013
 • пять баллов из пяти.
  08.05.2013
 • Дякую! Дуже помічна річ! Всім рекомендую!
  25.05.2013
 • отличная помощь в работе
  31.07.2013
 • Ви - генії! Дякую Вам. З мене пампушка!
  24.02.2014
 • Ну дууууже потрібний сайт!
  20.03.2014
 • сайт удачний і дуже стає в пригоді.
  08.12.2014
 • дуже прекрасний розрахунок.Дякую
  08.12.2014
 • сайт чудовий
  08.12.2014
 • Дуже хороший калькулятор. Але раніше можна було отримувати детальний розрахунок у форматі
  17.12.2014
 • Програма чудова! Всі розрахунки я перевіряла виконанні без помилок. Дуже дуже вдячна за допомогу!!! Програма на всі 5 зірок
  25.12.2014
 • гарна програма, розрахунок дійсно коштує витрачених коштів
  14.01.2015

 

Для використання калькулятора потрібна авторизація.

Будь ласка, введіть логін і пароль або пройдіть реєстрацію.

Авторизація

Реєстрація

Реєстрація

Ви, також, можете увійти використовуючи свій профіль на будь-якому із запропонованих нижче сервісів. Виберіть сервіс на якому Ви вже авторизовані.

Якщо виникли проблеми з реєстрацією, опишіть суть проблемми і залиште контактну інформацію (e-mail або телефон):

На жаль Ваш браузер не підтримує роботу JavaScript.

Для продовження роботи Вам необхідно дозволити браузеру працювати з JavaScript і включити Cookie.

Тестова версія. Перевірена в роботі на браузере Coogle Chrome. Програма активно використовує JavaScript та вимагае включення Cookie.

Перед використанням програми, будь ласка, ознайомтеся з умовами нижченаведеного ліцензійної угоди. Будь-яке використання вами програми означає повне і беззастережне прийняття вами його умов.

Якщо ви не приймаєте умови ліцензійної угоди в повному обсязі, ви не маєте права використовувати програму в будь-яких цілях.

Ліцензійна угода на використання програми

On-line калькулятор ціни позову, заборгованості, збитків від інфляції, відсотків за використання грошових коштів та пені за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань, далі Програма - надає допомогу в розрахунку ціни позову відповідно до чинного законодавства України. Відповідальність за перевірку правильності розрахунків і застосування правових норм покладається виключно на Користувача.

Програма надається на умовах "як є" (as is). Правовласник не надає жодних гарантій щодо безпомилкової та безперебійної роботи Програми, відповідності Програми конкретним цілям і очікуванням Користувача, а також не надає ніяких інших гарантій, прямо не зазначених у цій Ліцензії.

У межах, дозволених чинним законодавством, Правовласник не несе жодної відповідальності за будь-які прямі або непрямі наслідки якого-небудь використання або неможливості використання Програми та / або збиток, заподіяний Користувачеві та / або третім сторонам в результаті будь-якого використання або невикористання Програми, у тому числі через можливі помилки або збої в роботі Програми.

 


 

Довідкова інформація:

Розрахунок збитків від інфляції (інфляційних збитків)

Інфляція – знецінення грошових коштів.

Збитки від інфляції – збитки, понесені у зв'язку зі знеціненням грошових коштів.

Нарахування інфляційних збитків проводиться за порушення грошових зобов'язань.

Згідно зі статтею 625 Цивільного кодексу України у разі прострочення виконання грошового зобов'язання боржник зобов'язаний сплатити кредитору суму заборгованості з урахуванням індексу інфляції за весь час прострочення.

Що ж таке індекс інфляції і як його використовувати при розрахунку інфляційних збитків?

Індекс інфляції є статистичною інформацією, яка щомісяця надається Держкомстатом і публікується в газеті "Урядовий кур'єр" та на офіційному вебсайті Державного комітету статистики України. Також, ви можете подивитися індекс інфляції на нашому сайті. При розрахунку інфляційних збитків потрібно враховувати індекси інфляції за кожен місяць прострочення. При цьому враховується інфляція кожного місяця, незалежно від того був індекс інфляції більше одиниці (інфляція) або менше (дефляція). Тому, приймаючи рішення розраховувати чи ні інфляційні, спочатку дізнайтесь величину індексу інфляції, щоб не зменшити суму боргу.

Розрахунок 3% річних, відсотки за користування чужими грошовими коштами

Для початку варто послатися на статтю 625 Цивільного кодексу України, яка, власне і передбачає, що за порушення грошового зобов'язання боржник зобов'язаний повернути кредитору суму боргу разом з встановленим індексом інфляції за весь час прострочення, а також 3% річних від суми боргу, якщо договором або законом не передбачено інший розмір відсотків.

3% річних не слід плутати з пенею. За своєю правовою природою це відсотки за користування чужими грошовими коштами. Свого роду оплата боржником, своєчасно не передав кредитору гроші, оплата за безпідставне користування грошовими коштами.

Частиною третьою статті 198 Господарського кодексу України встановлено, що відсотки за грошовими зобов'язаннями учасників господарських відносин застосовуються у випадках, розмірах та порядку, визначеному законом або договором. Таку ж позицію займає і Верховний суд України (див. постанову судової палати у господарських справах Верховного Суду України від 19.08.2003) 3% річних можуть нараховуватися на суму заборгованості за весь період прострочення, незалежно від того нараховувалася чи за цей час неустойка, а також не залежно від нарахування інфляційних.

Також, звернемо увагу на те, що відсотки за користування чужими грошовими коштами встановлюються в договорі і можуть бути будьякого розміру. Якщо ж сторони в договорі не встановили розмір відсотків за користування чужими грошовими коштами, то відповідно до статті 625 ЦК застосовується 3% річних.

Розрахунок пені

Перш за все, необхідно визначити суть пені. Згідно з главою 49 ЦК України пеня є способом забезпечення виконання зобов'язань. Це означає, що зобов'язання сплатити пеню, а також її розмір може встановлюватися виключно договором, укладеним у письмовій формі. Якщо договір не укладено або укладений усно, зобов'язання з оплати пені не виникає. Як виняток, застосування пені може встановлюватися законом для конкретних правовідносин (досить рідкісні випадки). Таке твердження містить і стаття 231 Господарського кодексу України. Згідно з пунктом 2.1. роз'яснення Вищого арбітражного суду України від 29.04.1994 № 025/293 "Про деякі питання практики застосування майнової відповідальності за невиконання чи неналежне виконання грошових зобов'язань" якщо договором не будуть встановлені конкретні розміри відповідальності, пеня не підлягає стягненню. Винятки становлять випадки, коли розмір пені встановлюється чинним законодавством.

У разі затвердження сторонами меншого розміру пені, ніж встановлено чинним законодавством, пеня підлягає стягненню в розмірі певному законодавством.

Отже, якщо зобов'язання по оплаті пені не передбачено вашим договором (або його додатками), пеня не нараховується. Таким чином, перед початком розрахунку пені, потрібно переконатися в наявності відповідного пункту в договорі.

Також дуже важливо розуміти, що пеня ніяк не пов'язана з відсотком за користування чужими коштами (3%) і інфляційними витратами. Пеня нараховується незалежно від стягнення 3% та інфляційних. Можна стягувати пеню разом, відсотки за користування чужими грошовими коштами та інфляційні.

Copyright 2011 - 2015 ©
E-mail: support@mportal.mk.ua
Phone: (066) 714-60-65